Bulut Santral nedir ?


Bulut teknolojisi (internet üzerinden) ile çalışan, mevcut analog ve sayısal teknoloji santralların tüm özelliklerini kendi bünyesinde barındıran yeni nesil santral sistemleridir. Yüksek kalitede internet, sürekli kesilmeyen elektrik, en üst seviyede alınmış güvenlik önlemleriyle, data center larda barınan sunucularımız, farklı lokasyondaki yedek sunucu üzerinde çalışan sanal santral yazılımımız ile verdiğimiz haberleşme sistemimizdir.

Sürekli bakım gerektiren, servis maliyeti olan, bakır kablo kullanıp karasal hatlar üzerinden verilen santral sistemleri yerine internet üzerinden bulut teknolojisi ile çalışan oldukça gelişmiş santral özelliklerine sahip sanal santral sistemleridir.
Yazılım tabanlı olması sebebi ile ileriki süreçte santralinizi değiştirmeden dahili hat kapasitesini arttırabilir, onlarca şubeniz ile ücretsiz konuşabilir, ses kayıt ve detaylı çağrı raporları alabilirsiniz. Tüm kullanıcıları tek sistemden yönetebilir hepsini farklı senaryolar ile otomatik karşılama yaptırabilirsiniz.

BULUT (SANAL) SANTRALDE SABİT NUMARA KULLANIMI

Bulut santralde ip tabanlı, voip numaraları kullanılır. Analog numaralar (PSTN) bulut santralde kullanılamadığı için mevcut analog numaranızı UMTH operatörüne taşıyarak bulut santralinizde kullanabilirsiniz.

Sanal santral üzerinden yapacağınız aramaları %50 ye varan tasarruflarla gerçekleştirebilirsiniz.